Jesse Spencer alias Dr.Robert Chase

20. listopadu 2008 v 15:58 | k@tte |  Dr.house

Povolání: Herec
Věk: 29
Datum narození:
12. 02. 1979
Místo narození: Melbourne, Victoria, Austrálie
Znamení: Vodnář
Člen skupiny:
Band from TV


Jesse Gordon Spencer (narozen 12. února 1979) je Australský herec nejvíce známý díky roli Dr. Roberta Chase v lékařském seriálu Dr. House.

Narodil se v Melbourne, v Austrálii. Má dva bratr, Tarneyho a


Luka (oba jsou chirurgové), a sestru, Polly (momentálně praktikantka na medicíně). Jeho otec je praktický lékař.

Jesse Spencer navštěvoval Canterbury Primary School, Malvern Central School a Scotch College. Zatímco na Scotch zkoušel dlouhotrvající telenovelu, Neighbours (Sousedé). Dále směřoval své úsilí na svou VCE kvalifikaci, zatímco pracoval na show, a promoval v roce 1997. Také v jednom rozhovoru pro jeden magazín odhalil, že byl jednou spolubydlícím Jamese McAvoye, když ve dvaceti bydlel v Londýně.

Spencer je dobře známý v Australii a Velké Britanii jako Billy Kennedy z (už jmenované) australské telenovely Neighbours. Svou roli hrál šest let (od 1994 do 2000). Od té doby se objevil v dramatu Death in Holy Order, dále ve filmech Uptown Girls a Swimming Upstream. A roce 2001 si zahrál jednu z hlavních rolí v Sestrách v Londýně po boku Mary-Kate a Ashley Olsen.

Nyní sídlí ve Spojených státech a hraje Dr. Roberta Chase v seriálu
Dr. House, který nejspíš všichni znáte, po boku Hugha Laurie v titulní roli. Jesse byl také představitelem bývalého snoubence Jennifer Morrison ve filmu Flourish.

Opravdu se s
Jennifer Morrison (představitelka Dr. Allison Cameronové) zasnoubil 23. prosince 2006. Podle rozhovoru se Spencerem a Morrison v InStyle Weddings, se pár potkal v březnu 2004 na letišti ve Vancouveru, kde byli na své cestě


na natáčení první epizody Dr. House. Morrison a Spencer také uvedli, že se veznou v v Los Angeles později v roce 2007. Nicméně v srpnu 2007 pár oznámil, že byli odvolání z jejich závazku.

Jesse Spencer hrál od deseti let na housle a také na klavír s kytaru. Podle rozhovoru v magazínu je fanouškem Battlestar Galactica.


Jako herec


2004 -


Dr. House (House M.D.) role: Dr. Robert Chase


2003 -
2003 -


Plavat proti proudu (Swimming Upstream) role: Tony Fingleton


2003 -
2001 -


Sestry v Londýně (Winning London) role: Lord James Browning Jr.


Pokud budeš kopírovat nějaké fotky tak prosim použit tento zdroj!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.